RECEPCJA  +48 (56) 495 33 55/56

                          +48 730-095-046

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza oferta

Hotel STORK*** oferuje atrakcje integracyjne dla pracowników firm, rodzin i turystów we współpracy z biurem Podróży Sunny Travel, w którego ofercie znajdują się :

 1. Pokazy rzemiosła w Grodzie Foluszek k. Zbiczna – dojazd 30 min. (w okresie od kwietnia do października). Pokazy te mają na celu spotkanie z żywą historią. Oprócz sporej dozy wiedzy teoretycznej uczestnicy mają zapewnioną świetna zabawę, poprzez możliwość wcielenia się w kowala, kołodzieja a nawet „kata”. Cały pokaz odbywa się pod przewodnictwem miejscowego komtura, który przeprowadzi uczestników w magiczny świat  średniowiecza. Impreza kończy się wspólnym ogniskiem.
 2. Golf, grill, wieczorne imprezy taneczne i muzyczne w miejscowości Kominy – dojazd 15 min. Siedlisko znajduje się w obszarze chronionego krajobrazu rzeki Drwęcy, i otoczone jest z trzech stron lasami, od jeziora dzieli je zaledwie 100m. Oprócz rozrywki na polu golfowym, którego właściciele zapewniają dodatkowo sprzęt do gry można skorzystać z jazdy konnej. Dodatkowym atutem wiata, w której jest możliwość zorganizowania biesiady tanecznej wraz cateringiem.
 3. Zwiedzanie Brodnicy i jej zabytków z przewodnikiem to kolejna atrakcja, którą zapewnia biuro turystyczne. Czas zwiedzania waha się od 3 do 5 h, w zależności od wybranych atrakcji. Jedno jest pewne Brodnica to piękne miasto dla miłośników aktywnego wypoczynku i jednocześnie dla tych, którzy lubią zwiedzanie zabytków, ruin i muzeów.
 4. Wycieczka krajoznawcza „Szlakiem Zamków Chełmińskich”, z wizytą w Karbówku k. Golubia Dobrzynia – całodniowa/całoroczna. Ziemia Chełmińska  to najstarszy obszar krzyżacki w Polsce, skąd rozpoczął się podbój Prusów i tworzenie potężnego państwa krzyżackiego. Tutaj znajdują się najstarsze zamki Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny w Polsce. Trasa wycieczki wiedzie przez Golub, Świecie, Grudziądz, Radzyń Chełmiński aż do Brodnicy. Dodatkową atrakcją jest wizyta w Osadzie w  Karbówku, niezwykle urokliwym miejscu stylizowanym na wiejski skansen, będącym jednocześnie kompleksem hotelowo – rozrywkowo – restauracyjnym.
 5. Wycieczka krajoznawcza „Chopinowska Nuta”, trasa: Brodnica – Ciechocinek – Szafarnia – Brodnica  – całodniowa/od maja do października. Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Ciechocinku, opiewanego niegdyś przez T-Raperów znad Wisły, słynącego z leczniczych właściwości mikroklimatu wspomaganego przez solankowe tężnie, będące naturalnym inhalatorem dla organizmu. Kolejnym etapem trasy jest Szafarnia, będąca niegdysiejszą letnią rezydencją Fryderyka Chopina.
 6. Wycieczka krajoznawcza „Mały Szlak Piastowski”, trasa: Żnin – Biskupin – Wenecja – Inowrocław – całodniowa/od maja do października. Rozpoczynając od Żnina z dźwiękiem stukoczących kół kolejki wąskotorowej docieramy do Biskupina, w którym odwiedzimy najstarsza osadę sprzed 10 tys. lat. Aby znów poczuć atmosferę buchających parą lokomotyw udamy się do Wenecji i Słynnego Muzeum Kolei Wąskotorowej. Dodatkową atrakcją będzie rejs statkiem o niebanalnej nazwie „Diabeł Wenecki” pochodzącej od szczycącego się niechlubną opinią możnowładcy Mikołaja Nałęcza – Krwawego Diabła Weneckiego. Ostatnim punktem programu jest Inowrocław, który jest znany ze zbawiennego wpływu tamtejszych tężni solankowych.
 7. Wycieczka krajoznawcza „Toruń piernika i Kopernika”, trasa: Brodnica – Toruń – Brodnica  – całodniowa/całoroczna. Uczestnicy maja okazje poznać wraz z przewodnikiem najstarsze i najciekawsze zakątki toruńskiej Starówki. Oprócz tego odwiedzimy Dom Kopernika, będący miejscem narodzin sławnego astronoma. Jeżeli mowa o astronomii to nie zabraknie również wizyty w Planetarium, które zachwyci wszystkich swymi „kosmicznymi” podróżami po galaktyce. Symbolem kojarzonym z miastem oprócz postaci Kopernika są pierniki, które będzie można wypiec własnoręcznie podczas  warsztatów w Żywym Muzeum Piernika. Na koniec pojawi się atrakcja kulinarna w postaci obiadu w słynnej naleśnikarni „Manekin”
 8. Wycieczka krajoznawcza „Warmiński szlak”, trasa: Brodnica – Olsztyn – Olsztynek  –  Grunwald – Brodnica - całodniowa/całoroczna. Całodniowa wycieczka do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego – Olsztyna, słynącego ze swego Planetarium i jednego z najlepiej zachowanych zamków krzyżackich w Polsce. Kolejnym punktem wycieczki jest Olsztynek, gdzie oprócz wizyty w skansenie będzie można odwiedzić hutę szkła. Jednym z ciekawszych miejsc jest Grunwald położony niedaleko Olsztynka, gdzie w 1410 roku odbyła się jedna z największych bitew średniowiecznej Europy...  
 9. Wycieczka krajoznawcza „Sierpc na ludowo”, trasa: Brodnica – Sierpc – Brodnica całodniowa/całoroczna - sezonowa. Podczas tej wycieczki skupimy się na odwiedzeniu niezwykle urokliwego miejsca jakim jest Skansen w Sierpcu. Zapewnia on wszystkim odwiedzającym prawdziwą podróż w przeszłość. Dodatkowo daje możliwość zapoznania się z historią regionu i obrzędowością z przełomu XIX i XX wieku. Oferta Muzeum ma charakter cykliczny i ma nierozerwalny związek z porami roku i wykonywanymi w ich czasie pracami gospodarskimi. Dla uczestników to niezwykła atrakcja i jednocześnie zabawa.
 10. Wycieczka krajoznawcza „Miasto zakochanych i okolice” – całodniowa/całoroczna. Trasa: Brodnica – Bierzgłowo – Chełmża – Chełmno – Brodnica. Podczas tej wycieczki uczestnicy poznają piękno krzyżackiej architektury. Rozpoczynamy od Bierzgłowa i jego zamku, który naznaczony jest piętnem historii. Dalsza droga prowadzi do Chełmży.  Głównym punktem zwiedzania miasta jest jej wyjątkowej klasy gotycka katedra. Tylko pozornie otoczenie katedry i jej bryła nie zapowiadają bogactwa i monumentalności wnętrza, kryjącego cenne obiekty. Na trasie zwiedzania znajdują się też pozostałe najcenniejsze obiekty miasta, jak gotycki kościół św. Mikołaja i kaplica grobowa Zawiszów Czarnych. Ostatnim punktem wycieczki jest Chełmno, które ze względu na posiadanie relikwii św. Walentego nazwane jest „miastem zakochanych”.
 11. Paint Ball  - dojazd 20 min. Jest to atrakcja przeznaczona dla miłośników mocnych wrażeń i ceniących sobie ducha rywalizacji. Miejsce do gry znajduje się w okolicy Brodnicy na terenie żwirowni otoczonej lasem i wyposażone jest w liczne tory przeszkód. Atutem jest możliwość udoskonalania terenu przez samych graczy.
 12. Spływy kajakowe Drwęcą oraz po Pojezierzu Brodnickim. Czas trwania oraz trasa jest zależna od upodobań klienta. Pojezierze Brodnickie jest jednym z najbardziej malowniczych i unikatowych pod względem bogactwa przyrodniczego i krajobrazowego terenów „Zielonych Płuc Polski”. Szlaki kajakowe wiodą przez liczne jeziora Brodnickiego Parku Krajobrazowego oraz rzeki: Drwęcę i Skarlankę. Uczestnicy spływu mają zapewniony osprzęt, opiekę ratownika i przewodnika. Oprócz tego imprezę można uatrakcyjnić ogniskiem oraz zabawą taneczną.
 13. Obozy żeglarskie  (od maja do sierpnia)
 14. Zielone Szkoły dla dzieci i młodzieży, obozy sportowe i artystyczne – kilkudniowe, tygodniowe/całoroczne. Na terenie Pojezierzy Brodnickiego i Górzniensko-Lidzbarskiego organizowane są różne formy turystyki aktywnej oraz animacji ruchowej dla dzieci i młodzieży pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
 15. Wycieczki krajoznawcze po Brodnickim Parku Krajobrazowym z ogniskiem i grillem – jednodniowa/sezonowe (od kwietnia do października).. Są to wycieczki piesze prowadzące przez urokliwe tereny Brodnickiego Parku Krajobrazowego począwszy od Jeziora Bachotek poprzez Zbiczno, Ryte Błota, Ciche, Wielki i Małe Partęczyny a na Jeziorze Łąkorz kończąc. Dodatkową atrakcją dla uczestników jest zorganizowanie na koniec dnia ogniska tudzież grilla z kiełbaskami.
 16. Jazda Konna i przejażdżki bryczką: całoroczne. Uczestnicy mogą skorzystać z profesjonalnych usług szkół jeździeckich znajdujących się w Małym Leźnie oraz Wielkim Głęboczku. Dodatkową atrakcją na życzenie klienta jest organizacja biesiad w stylu country.
 17. Kuligi – sezon zimowy. W zależności od wielkości grupy organizatorzy wyznaczają trasy przejazdu saniami, które wiodą przez urokliwe zakątki Pojezierza Brodnickiego.
 18. Grzybobranie – tereny Pojezierza Brodnickiego m.in. lasy Czarnego Bryńska, Okalewka i pobliskich miejscowości w powiecie, obfitują w sezonie jesiennym w różnego rodzaju grzyby, których weryfikacja odbywa się pod okiem miejscowych leśników.
 19. Pokazy barmańskie – całoroczne. Na życzenie klienta oferujemy profesjonalne pokazy sztuki barmańskiej z bogatym programem rozrywkowym.
 20. Spektakle i kabarety, wieczory filmowe – całoroczne. W naszym obiekcie hotelowym dysponujemy idealnym zapleczem lokalowym przeznaczonym do tego typu imprez. Charakter  spotkań zależny jest od wymagań klientów.
 21. Wspólne gotowanie z Szefem Kuchni – całoroczne/ max. 20 osób. Proponujemy naszym klientom wspólne warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni Hotelu STORK. Zajęcia pozwalają poznać tajniki sztuki kulinarnej oraz rozszerzyć wiedzę grupy na temat dań wybranych przez gości kuchni świata.   
 22. Wypożyczalnia rowerów dla Gości hotelowych
 23. Turnieje na kortach tenisowych – od maja do października. Zapewniamy rezerwacje w pełni wyposażonych kortów tenisowych (rakiety, piłki). Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z usług instruktora gry w tenisa ziemnego.


W celu przygotowania szczegółowej oferty prosimy o kontakt:
Dział Marketingu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA

Sprawdź na mapie
gdzie nas znaleźć
i jak do nas dojechać

Więcej...

HISTORIA

Nasz hotel jest nowy
jednak nasza historia
jest wiele dłuższa

Więcej...

NASZA OFERTA

Imprezy
integracyjne
i rozrywka

Więcej...